SITE_genelBant3

Mezunumuz Elif Tuna’ya İMMİB 2020 Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda İkincilik Ödülü

tarafından Fatma Sühendan Eroğlu | Mar 30, 2021
Katma değeri yüksek ürünlerin geliştirilmesi, endüstriyel tasarım etkinliklerinin yaygınlaştırılması ve özendirilmesi, ihracata yönelik rekabet gücünün arttırılması amacıyla düzenlen İMMİB 2020 Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda 2020 mezunumuz Elif Tuna, MASKI adlı projesi ile “Metalden Mamul Ürünler Profesyonel Kategorisi”nde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Katma değeri yüksek ürünlerin geliştirilmesi, endüstriyel tasarım etkinliklerinin yaygınlaştırılması ve özendirilmesi, ihracata yönelik rekabet gücünün arttırılması amacıyla düzenlen İMMİB 2020 Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda 2020 mezunumuz Elif Tuna, MASKI adlı projesi ile “Metalden Mamul Ürünler Profesyonel Kategorisi”nde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Tuna’ya ikincilik getiren MASKI projesi, güncel bir probleme odaklanıyor. Ürün, COVID-19 ile birlikte günlük hayatımıza dahil olan maske takmayı evden çıkmadan önce hatırlatmayı hedefliyor. Anahtarlık ve maske dispanseri işlevlerine sahip ürün kullanıcıların yeni normalde hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış.

Mask? Katalog Gorseli.jp g